Přeskočit na obsah

Jediná rocková televize

REBELSKÉ LÉTO 2024

Novinky

Rebelské léto

Užij si léto na plno s TV REBEL! Díky REBELSKÉMU LÉTU, můžeš vyhrát vstupenky na spoustu rockových koncertů a festivalů, jako Metalfest, Masters of Rock, AC/DC, Rock for People a SPOUSTU DALŠÍCH!

Od 27. května do 2. června hrajeme o vstupenky na ROCK FOR PEOPLE festival!

Jak to bude probíhat?

Stačí, když budeš pozorně sledovat naše vysílání! Během dne budeme přímo ve vysílání zobrazovat QR kódy, které tě dostanou na speciální registrační stránku. Když QR kód chytneš, načteš a vyplníš formulář na stránce, kam tě přesměruje QR kód, získáváš jeden hlas do soutěže.

Registrovat se můžeš několikrát a zvýšit tak svou šanci na výhru, ale pozor – registrovat se musíš vždy pouze v čase, kdy na televizi běží QR kód a v daný čas platí pouze jedna registrace. Pokud tak chceš opravdu zvýšit svou šanci na výhru, musíš sledovat vysílání a registraci udělat vždy pouze v čase, kdy se na televizi objeví QR kód. Registrace mimo soutěžní časy nebudou brány v potaz. Ze všech hlasů pak náhodně vylosujeme výherce. Každý hlas, tak může zvýšit tvou šanci na výhru.

Připraveno máme spoustu vstupenek, o které budeme hrát každý týden a celé léto!

PARTNERY REBELSKÉHO LÉTA JSOU:


Podobné novinky

EURO BIKE FEST 2024

Největší a nejnavštěvovanější motorkářský festival v České republice! Vážení milovníci motorek a zábavy! Srdečně vás zveme na největší a nejnavštěvovanější…

Rebelské léto

REBELSKÉ LÉTO 2024

Užij si léto na plno s TV REBEL! Díky REBELSKÉMU LÉTU, můžeš vyhrát vstupenky na spoustu rockových koncertů a festivalů, jako Metalfest,…

SORFEST 2024

HUDEBNÍ FESTIVAL SORFEST – 1 DEN – 2 PÓDIA – 13 KAPEL 16. ročník festivalu SORFEST Open Air se bude…