Přeskočit na obsah

Jediná rocková televize

ROCK NEWS 27

Novinky

Grungeoví veteráni přidávají další ochutnávku

Pearl Jam jsou stále aktivní a důkazem toho je i nová deska, která bude k dostání už 19. dubna. Jejich dvanáctá řadovka ponese název Dark Matter a pánové ji stihli spíchnout za pouhopouhé tři týdny. Venku už je druhá ochutnávka v podobě singlu Running.

Thrashmetaloví matadoři nabídnou fanouškům livestream

Megadeth čeká za pár dní dvojkoncert v Buenos Aires. Každé vystoupení bude mít jiný setlist a obě se budou živě streamovat do celého světa. První koncert se koná v neděli 14. dubna, druhý hned den poté.

Lenny Kravitz oslaví šedesátku novým albem

Kolem Lennyho Kravitze je poslední dobou hodně rušno. Nedávno dostal svou hvězdu na chodníku slávy v Hollywoodu a co nevidět vyjde i jeho nová deska. Ta ponese název Blue Electric Light a vyjde 24. května. K dispozici je už i druhý singl Human.

Frontman kapely Chemical Romance začal pracovat na dalším komiksu.

O zpěvákovi kapely skupiny My Chemical Romance se ví, že je fanoušek komiksů. Nyní se Gerard Way opět spojil se spoluscenáristou Shaunem Simonem a začali makat na novém příběhu. Bude se jednat o šestidílnou komiksovou sérii Dark Horse Paranoid Gardens, která by měla vyjít v červenci.

Bývalý kytarista kapely The Cult chystá sólovku

Kytarista Billy Morrison dokončil práce na nové sólové desce. Ta nabídne dvanáct skladeb, na kterých se podílela hromada hostujících hvězd. Jednou z nich je také Ozzy Osbourne, s nímž společně nahráli skladbu Crack Cocaine. Celý The Morrison Projekt půjde do světa 19.dubna.

Frontman kapely Insania si hraje na svém písečku

Zpěvák skupiny Insania nedávno představil svůj soukromý projekt Poly Noir. V něm představuje temnější a melancholické písně, které se na podzim dočkají i vydání na albu s názvem K mýmu ohni nesedej. Křest následně proběhne 28. listopadu v brněnském Kabinetu Múz a 4.prosince v Cross clubu v Praze.

Evildead se vrací na scénu

Ačkoli se kapela Evildead pohybuje na hudební scéně už od roku 1986, vydávají teprve svou čtvrtou studiovku. Ta dostala do vínku název Toxic Grace a celou si ji můžeme poslechnout od 24. května. Do té doby si musíme vystačit se singlem Raising Fresh Hell.


Podobné novinky

NOVINKA TÝDNE – DEF LEPPARD

Čau  rošťáci a rockové královny! Tento týden se vrátíme na začátek sedmdesátých let, protože o Novinku se starají Def Leppard a podle…

NOVINKA TÝDNE – DREAM EVIL

O další Novinku týdne se bude starat Švédská partička Dream Evil, která má venku svůj další studiový zářez. Ten nese celkem…

ROCK NEWS 71

Mongolská partička The HU vydává živák Mongolská partička The HU má aktuálně venku zbrusu nové album, které zachycuje jejich živé…