Přeskočit na obsah

Jediná rocková televize

ROCK NEWS 28

Novinky

Dream Theater slaví 40 let na scéně

U kapely Dream Theatre je v poslední době opět pořádně živo. Nejen, že se do sestavy vrátil bubeník Mike Portnoy s nímž makají na nové desce. Zároveň oznámili koncertní šňůru s názvem An Evening With Dream Theater. Jednou ze zastávek bude 2. listopadu také pražská sportovní hala Fortuna.

Architects vydali nový singl

Britští zachránci oceánů, kapela Architects se pochlubili zbrusu novým singlem. Ten se jmenuje “Curse” a podepsal se pod ním také Jordan Fish, bývalý člen skupiny Bring Me The Horizon. Naživo si v létě užijeme metalcorové architekty na festivalu Brutal Assault.

První živák z dílny kapely Helmutova stříkačka

U příležitosti 40. let výskytu na hudební scéně připravila skupina Helmutova stříkačka novou desku. Jedná se o vůbec první živák této legendární brněnské formace. Křest tohoto díla proběhne 1. června v Brně v Pivovaru Harry.

Dlouholetí kámoši chystají další spolupráci

Ozzy Osbourne a bývalý basák kapely The Cult, Billy Morrison oznámili spuštění své nové internetové televizní show. Ta se jmenuje “The Madhouse Chronicles“ a oba pánové v ní kromě pouštění muziky slibují probírání témat, jako jsou mimozemšťané, drogy, konspirace a rokenrol.

Apocalyptica láká na novou řadovku

Finská skvadra violoncellistů Apocalyptica dokončuje práce na své desáté studiovce. Bude se jednat o již druhé album, kterým vzdají hold kapele Metallica. Ponese název “Apocalyptica Plays Metallica Vol. 2”, vyjde 7. června a venku už je i druhý singl v podobě skladby “The Unforgiven II”.

Zemřel dlouholetý člen skupiny Firehouse

Před pár dny svět oběhla smutná zpráva. V pátek večer 5. dubna, ve věku 64 let zemřel zpěvák C.J.Snare. Frontman americké kapely Firehouse, ve které působil celou dobu od jejího založení.

Wardruna má venku singl a vyráží na turné

Norská formace Wardruna vypustila do světa novou píseň “Hertan“ a to i v doprovodu videoklipu. Zda bude tato skladba součástí chystaného alba teprve uvidíme. Možná budeme vědět více 21. listopadu, kdy tato severská skupina zavítá do pražského Fora Karlín.


Podobné novinky

EURO BIKE FEST 2024

Největší a nejnavštěvovanější motorkářský festival v České republice! Vážení milovníci motorek a zábavy! Srdečně vás zveme na největší a nejnavštěvovanější…

Rebelské léto

REBELSKÉ LÉTO 2024

Užij si léto na plno s TV REBEL! Díky REBELSKÉMU LÉTU, můžeš vyhrát vstupenky na spoustu rockových koncertů a festivalů, jako Metalfest,…

SORFEST 2024

HUDEBNÍ FESTIVAL SORFEST – 1 DEN – 2 PÓDIA – 13 KAPEL 16. ročník festivalu SORFEST Open Air se bude…