Přeskočit na obsah

Jediná rocková televize

ROCK NEWS 71

Novinky

Mongolská partička The HU vydává živák

Mongolská partička The HU má aktuálně venku zbrusu nové album, které zachycuje jejich živé vystoupení. Zde je slyšet, že za to chlapi umí vzít, jak se patří, takže pokud je chcete vidět na vlastní oči, máte možnost, a to 14. září v pražském SaSazu.

ECLIPSE oznamují nové album a premiéru singlu

Kapela ECLIPSE dokončuje práce na svém zbrusu novém studiovém zářezu. Ten spatří světlo světa 20. září, a jak bude znít, tak to nám servírují v singlu, který nese název The Spark.

Visions Of Atlantis s novou deskou míří do Zlína a Prahy

Visions Of Atlantis mají venku novou desku, která si podle ohlasů fanoušků vede opravdu hodně dobře. S ní se 21. září chystají do zlínského Masters of Rock Cafe a o den později do pražského Meet Factory.

Sacred Reich připravují reedici alba Heal s bonusovým obsahem

26. července, to je datum, kdy se Sacred Reich pochlubí reedicí svého veleúspěšného alba Heal, které se v původní verzi na pultech obchodů objevilo v roce 1996. Teď bude k mání jako klasické CD, které doplní vinyly v různých barvách a také dvanáctistránkový booklet.

Blitzkrieg po 5 letech vydávají nové album The Spider

Britští harcovníci Blitzkrieg se po dlouhých 5 letech vytáhnou s novou deskou, která ponese název The Spider. Ta vyjde na začátku nového školního roku, a to 6. září a podle singlu, který nese úplně stejný název jako celé album, se máme opravdu na co těšit.

Flotsam and Jetsam dokončují nové album, vyjde 13. září

Flotsam and Jetsam finišují s novým albem, které pod záštitou AFM Records vyjde 13. září. To bude jejich 15. v pořadí a předobjednat se za necelých 450 korun dá už teď.

Hammerfall představují třetí singl Freedom z nadcházejícího alba

S nabídkou nového dlouhohrajícího alba Hammerfall, které se k fanouškům dostane už 9. srpna se pánové pochlubili dalším singlem. Ten už je třetí v pořadí a nese název Freedom, o které to celé bude.


Podobné novinky

NOVINKA TÝDNE – DEF LEPPARD

Čau  rošťáci a rockové královny! Tento týden se vrátíme na začátek sedmdesátých let, protože o Novinku se starají Def Leppard a podle…

NOVINKA TÝDNE – DREAM EVIL

O další Novinku týdne se bude starat Švédská partička Dream Evil, která má venku svůj další studiový zářez. Ten nese celkem…

ROCK NEWS 71

Mongolská partička The HU vydává živák Mongolská partička The HU má aktuálně venku zbrusu nové album, které zachycuje jejich živé…